Meille töihin?
Cloud caret

Koodarien ja konsulttien toinen koti

Töissä kuluu iso osa valveillaoloajasta, joten siellä pitää viihtyä mahdollisimman hyvin. Korkea tekninen osaaminen ja 100% asiakastyytyväisyys ovat itsestäänselvyyksiä.

Uskomme että osaaminen ja ilmapiiri tuottaa hyvää: me viihdymme, asiakkaat tykkäävät meistä, ja tekemistä riittää.

2015

YLI 5 VUOTTA KOKEMUSTA TEOLLISUUDEN OHJELMISTOKEHITYKSESTÄ

15+

TASAISESTI KASVAVA TIIMI OHJELMISTOASIANTUNTIJOITA

5/5

JÄRJESTÄMME JUHLIA MAAN (JA MAAILMAN) PARHAISSA MESTOISSA

Meidän työntekijät

Matti Rita-Kasari

Partner & CEO

matti.rita-kasari@jubic.fi

+358 400 723035

Jesse Ikola

Partner & COO

jesse.ikola@jubic.fi

+358 40 5420891

Aleksi Gold

Partner & CTO

aleksi.gold@jubic.fi

+358 40 9372211

Tuomo Nyrhilä

Software Developer

tuomo.nyrhila@jubic.fi

+358503464328

Jesse Båtman

Software Developer

jesse.batman@jubic.fi

Pere Piñol

Developer

pere.pinol@jubic.fi

Samu Välimäki

Software Developer

samu.valimaki@jubic.fi

+358503317795

Luukas Kuusrainen

Project Manager

luukas.kuusrainen@jubic.fi

+358400377243

Quyen Duong

Software Developer

quyen.duong@jubic.fi

0417276866

Jesse Soini

Senior Developer

jesse.soini@jubic.fi

+358408400728

Khanh Do

Software Developer Trainee

khanh.do@jubic.fi

jubic-logo

Jubic Oy | 2655200-6

65200 Vaasa

Wolffintie 36 F11

contact@jubic.fi

0400723035

Github logoTwitter logoLinkedIn logoFacebook logo