Meille töihin?
Cloud caret

Koodarien ja konsulttien toinen koti

Töissä kuluu iso osa valveillaoloajasta, joten siellä pitää viihtyä mahdollisimman hyvin. Korkea tekninen osaaminen ja 100% asiakastyytyväisyys ovat itsestäänselvyyksiä.

Uskomme että osaaminen ja ilmapiiri tuottaa hyvää: me viihdymme, asiakkaat tykkäävät meistä, ja tekemistä riittää.

2015

YLI 5 VUOTTA KOKEMUSTA TEOLLISUUDEN OHJELMISTOKEHITYKSESTÄ

15+

TASAISESTI KASVAVA TIIMI OHJELMISTOASIANTUNTIJOITA

5/5

JÄRJESTÄMME JUHLIA MAAN (JA MAAILMAN) PARHAISSA MESTOISSA

Meidän työntekijät

Matti Rita-Kasari

Partner & CEO

matti.rita-kasari@jubic.fi

+358 40 072 3035

Vilppu Vuorinen

Partner & CDO

vilppu.vuorinen@jubic.fi

+358 40 537 0404

Jesse Ikola

Partner & COO

jesse.ikola@jubic.fi

+358 40 542 0891

Teemu Huhtala

Software Developer

teemu.huhtala@jubic.fi

+358 40 411 2724

Aleksi Gold

Partner & CTO

aleksi.gold@jubic.fi

+358 40 937 2211

Tuomo Nyrhilä

Software Developer

tuomo.nyrhila@jubic.fi

+358 50 346 4328

Jesse Båtman

Software Developer

jesse.batman@jubic.fi

Pere Piñol

Software Developer

pere.pinol@jubic.fi

Samu Välimäki

Software Developer

samu.valimaki@jubic.fi

+358 50 331 7795

Luukas Kuusrainen

Project Manager

luukas.kuusrainen@jubic.fi

+358 40 037 7243

Quyen Duong

Software Developer

quyen.duong@jubic.fi

+358 41 727 6866

Arvo Koskikallio

Trainee

arvo.koskikallio@jubic.fi

+358 45 118 5352

Khanh Do

Software Developer

khanh.do@jubic.fi

jubic-logo

Jubic Oy | 2655200-6

65100 Vaasa

Hovioikeudenpuistikko 15 C

contact@jubic.fi

0400723035

Github logoTwitter logoLinkedIn logoFacebook logo